Вознесенськ отримає до 5,5 млн євро гранту на термомодернізацію двох будівель

Міський голова Вознесенська Євгеній Величко підписує угоду з NEFCO. Євген Величко/Facebook Вознесенськ отримає до 5,5 мільйона євро допомоги на утеплення і оновлення двох міських будівель. Грантову угоду підписали під час Конференції з відновлення України, що відбувається у польському Гданську.

Про це 25 червня повідомив міський голова Євгеній Величко.

Ці гроші місту надасть Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO) за підтримки уряду Данії.

"Проєкт передбачає підвищення енергоефективності об’єктів, зменшення споживання теплової та електричної енергії. За цим результатом стоїть велика спільна робота команди міської ради, фахівців, міжнародних партнерів, місяці підготовки, переговорів, зустрічей та щоденної наполегливої праці", — написав мер.

Посадовець подякував європейським партнерам за фінансову підтримку, а організаторам конференції — за можливість шукати гроші на відбудову та розвиток громади.

Джерело